KONST / Litografier / Färglitografi 14424290
nr 1442 4290
Färglitografi
Ulf Gripenholm (f. 1943), Sverige. Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 41x46, yttermått inklusive ram: 58x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:48:13
100 kr
150 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)